Item No: OL1PIN8HX
| Color | Dark Blue, White, Red |
|---|---|
| Style | Retro |
| Design | Gold Plated |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Devil'S Eye |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Ring |
| Inlay Material | Glass Stone |
| Weight | 10g |
$2.04








Item No: OL1PIN8HX
| Color | Dark Blue, White, Red |
|---|---|
| Style | Retro |
| Design | Gold Plated |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Devil'S Eye |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Ring |
| Inlay Material | Glass Stone |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Style | Dark, Transparent |
| Color | Blue, White |
| Option | White, Blue, Yellow |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.