Item No: OL1G3XI5Y
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Cross |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Holiday |
| Classification | Pendant Necklace |
| Inlay Material | Rhinestones |
| Weight | 8g |
$1.93



Item No: OL1G3XI5Y
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Cross |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Holiday |
| Classification | Pendant Necklace |
| Inlay Material | Rhinestones |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Option | Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.