Item No: OL1UVRI8Y
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Cross, Letter |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Rings |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 10g |
Price range: $1.51 through $2.53














Item No: OL1UVRI8Y
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Plating, Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Cross, Letter |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Rings |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Size | 1, Adjustable Opening, 3, 6, 2, 5, 4, 7, 9, 11, 8, 10 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.