Item No: OL1M06V6O
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 6g |
| Size | Internal Diameter |
| Adjustable opening | 1.74 |
$1.85



Item No: OL1M06V6O
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 6g |
| Size | Internal Diameter |
| Adjustable opening | 1.74 |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Size | 10768, Adjustable Opening |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.