Item No: OLBP7485
| Style | Retro |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Color Block, Dolphin |
| Material | natural stone, turquoise |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 22g |
Price range: $0.37 through $3.27











Item No: OLBP7485
| Style | Retro |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Color Block, Dolphin |
| Material | natural stone, turquoise |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 22g |
| Weight | 0.022 kg |
|---|---|
| Option | KT0171-19cm, KT0169-19cm, KT0170-19cm, KT0172-19cm, KT0175-19cm, KT0176-19cm, KT0174-19cm, KT0173-19cm |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.