Item No: OLE88UFP
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Cherry, Crown, Shell |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Weight | 8g |
Price range: $1.40 through $2.69







Item No: OLE88UFP
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Cherry, Crown, Shell |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Option | Screw Plug Earrings EA619001S, Ea139401s, Ea139401g, Screw Plug Earrings EA619001G |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.