Item No: OLDPDEPL
| Style | Retro |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Bow Knot, Snowflake |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 3 Pairs |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Artificial Rhinestones |
| Weight | 10g |
Price range: $0.37 through $1.86









































Item No: OLDPDEPL
| Style | Retro |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Bow Knot, Snowflake |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 3 Pairs |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Artificial Rhinestones |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Model | A1969 Gold, A1681 Silver, A2387 Color, A2201 Gold, A1112 Silver, A798 Gold, A1853 Gold, A1605 Color, A1716 Silver, A2609 Silver, A784 Thick Silver, A794 Gold, A1925 silver, A777 Color, A779 Silver, E6282 Silver, A2770 Gold, A2770 Gray, A2770 Powder, A2770 Wine Red, E6567 Silver, A1442 Red, E5569 Silver, A1433 Color, A2005 Gold, A568 Gold, E5279 Gold, E6777 Gold, A1904 Thick Silver round, A1904 Thick Silver Square, A886 Silver, A1736 Gold, A887 Gold, E5783 Silver, E6301 Gold, E5829 Silver, E6773 Silver, E6807 Silver |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.