Item No: OL9C27XM
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Angel, Heart Shape |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Belly Ring |
| Weight | 3g |
$0.58



Item No: OL9C27XM
| Style | Retro |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Angel, Heart Shape |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Belly Ring |
| Weight | 3g |
| Weight | 0.003 kg |
|---|---|
| Option | Silver Wings Nipple Ring |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.