Item No: OLO4J0ZJ
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Plating |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Letter, Heart Shape |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Necklace |
| Plating Material | Real Gold Plated |
| Weight | 17g |
$1.43





Item No: OLO4J0ZJ
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Plating |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Letter, Heart Shape |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Necklace |
| Plating Material | Real Gold Plated |
| Weight | 17g |
| Weight | 0.017 kg |
|---|---|
| Option | 8804 Love-Gold |
| Style | 8804 Love-Rose |
| Color | Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.