Item No: OL5OQSIJ
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Plating |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Circle |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bangle |
| Plating Material | Real Gold Plated |
| Weight | 20g |
Price range: $2.25 through $2.75









Item No: OL5OQSIJ
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Plating |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Circle |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Bangle |
| Plating Material | Real Gold Plated |
| Weight | 20g |
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Style | 4mm, 6mm |
| Color | Gold, Silver, Rose Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.