Item No: OL6RQYQS
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Plating |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Holiday |
| Classification | Layered Necklaces |
| Plating Material | Real Gold Plated |
| Weight | 5g |
$2.90



Item No: OL6RQYQS
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Plating |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Holiday |
| Classification | Layered Necklaces |
| Plating Material | Real Gold Plated |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Option | Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.