Item No: OLLMXW1C
| Color | Gold |
|---|---|
| Craft | Waterproof Non Tarnish |
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Earrings |
| Plating Material | Real Gold Plated |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Weight | 18g |
$5.06



Item No: OLLMXW1C
| Color | Gold |
|---|---|
| Craft | Waterproof Non Tarnish |
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Earrings |
| Plating Material | Real Gold Plated |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Weight | 18g |
| Weight | 0.018 kg |
|---|---|
| Option | Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.