Item No: OL1M8R5JF
| Color | Black |
|---|---|
| Craft | Waterproof Non Tarnish |
| Style | Simple Style |
| Gender | Unisex |
| Pattern | U Shape |
| Material | 201 Stainless Steel |
| Plating Material | Real Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 6g |
$0.43











Item No: OL1M8R5JF
| Color | Black |
|---|---|
| Craft | Waterproof Non Tarnish |
| Style | Simple Style |
| Gender | Unisex |
| Pattern | U Shape |
| Material | 201 Stainless Steel |
| Plating Material | Real Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Option | 8mm Width No. Black 11, 8mm Wide Black No. 6, 8mm Wide Black No. 7, 8mm Wide Black No. 8, 8mm Width No. Black 9, 8mm Wide Black No. 10, 8mm Wide Black No. 12, 8mm Wide Black No. 13 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.