Item No: OL1XQSXPR
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Plating |
|---|---|
| Style | Elegant, Classic Style |
| Gender | Women's |
| Pattern | Round, Water Droplets, Rectangle |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Plating Color | 18K Gold |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 8g |



























Reviews
There are no reviews yet.