Item No: OL1KBDDDH
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Letter |
| Material | Copper |
| Occasion | Anniversary, Business, Travel |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 8g |
$1.82























Item No: OL1KBDDDH
| Style | Fashion |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Letter |
| Material | Copper |
| Occasion | Anniversary, Business, Travel |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Option | A, C, D, E, F, G, H, I, J, N, O, P, Q, R, T, U, V, W, Y, Z |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.