Item No: OL1L8B2LX
| Color | Silver |
|---|---|
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Polishing |
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Gesture |
| Material | 201 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Rings |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Weight | 5g |
$0.92



Item No: OL1L8B2LX
| Color | Silver |
|---|---|
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Polishing |
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Gesture |
| Material | 201 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Rings |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Option | Silver |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.