Item No: OL1YVXKHO
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Plating, Inlay |
|---|---|
| Style | Hawaiian, Sweet |
| Gender | Women's |
| Pattern | Multicolor |
| Material | 201 Stainless Steel, natural stone |
| Occasion | Daily, Stage, Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Plating Color | 18K Gold |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | Natural Stone |
| Pendant Material | 304 Stainless Steel |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Gold Plating Thickness | 0.03µm-0.05µm |
| Weight | 15g |

















Reviews
There are no reviews yet.