Item No: OL1DNNF2J
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Plating, Inlay |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Gender | Women's |
| Pattern | Water Droplets, Heart Shape, Rectangle |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Type | cable chain, snake chain |
| Plating Color | 18K Gold |
| Chain Material | Titanium Steel |
| Classification | Pendant Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Gold Plating Thickness | 0.03µm-0.05µm |
| Weight | 9g |























Reviews
There are no reviews yet.