Item No: OLHTD9ZP
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Plating, Inlay |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Water Droplets |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Plating Color | 18K Gold |
| Classification | Drop Earrings |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Event & Party Supplies | Earrings |
| Gold Plating Thickness | 0.03µm-0.05µm |
| Weight | 10g |



















Reviews
There are no reviews yet.