Item No: OL1SFW7HI
| Color | Gold, Silver |
|---|---|
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Plating |
| Style | Elegant, Simple Style |
| Gender | Women's |
| Pattern | Water Droplets |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Party, Street |
| Quantity | 1 Pair |
| Plating Color | 18K Gold |
| Classification | Drop Earrings |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 10g |
























Reviews
There are no reviews yet.