Item No: OL14DN9QN
| Color | Gold |
|---|---|
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Plating |
| Style | Retro, Exaggerated |
| Gender | Women's |
| Pattern | Sun |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Cocktail Party |
| Quantity | 1 Piece |
| Plating Color | 18K Gold |
| Chain Material | 201 Stainless Steel |
| Classification | Earrings, Necklace |
| Pendant Material | 201 Stainless Steel |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Gold Plating Thickness | 0.03µm-0.05µm |
| Weight | 9g |


















Reviews
There are no reviews yet.