Item No: OLE2D9NM
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Polishing, Plating |
|---|---|
| Style | Commute |
| Gender | Women's |
| Pattern | Starfish, Shell |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Plating Color | 18K Gold |
| Classification | Rings, Bracelets |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Gold Plating Thickness | 0.03µm-0.05µm |
| Weight | 1g |
















Reviews
There are no reviews yet.