Item No: OL18B1AYG
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Plating |
|---|---|
| Style | Vintage Style |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Square |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Casual |
| Plating Color | 18K Gold |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Pendant Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Pendant Material | 304 Stainless Steel, Zircon |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Gold Plating Thickness | 0.03µm-0.05µm |
| Weight | 10g |


















Reviews
There are no reviews yet.