Item No: OL12Z318H
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Plating |
|---|---|
| Style | Streetwear |
| Gender | Women's |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Plating Color | 18K Gold |
| Chain Material | Titanium Steel |
| Classification | Bracelets |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Gold Plating Thickness | 0.03µm-0.05µm |
| Weight | 6g |


























Reviews
There are no reviews yet.