Item No: OLI6U6NI
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Inlay |
|---|---|
| Style | Simple Style, Classic Style |
| Gender | Women's |
| Pattern | Solid Color |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Plating Color | 18K Gold |
| Classification | Ear Studs |
| Inlay Material | Pearl |
| Plating Material | 18K Real Gold Plated |
| Ear Needle Material | 201 Stainless Steel |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 9g |


























Reviews
There are no reviews yet.