Item No: OL1YN3S9
| Color | Gold |
|---|---|
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Plating |
| Style | Retro |
| Gender | Women's |
| Pattern | Solid Color |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Plating Color | 18K Gold |
| Classification | Ear Studs |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Gold Plating Thickness | 0.03µm-0.05µm |
| Weight | 9g |






















Reviews
There are no reviews yet.