Item No: OLV7UWP6
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Plating, Inlay |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Solid Color |
| Material | 304 Stainless Steel, natural stone |
| Occasion | Party |
| Quantity | 1 Pair |
| Plating Color | 18K Gold |
| Classification | Drop Earrings |
| Inlay Material | Natural Stone |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Ear Needle Material | 316 Stainless Steel |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Gold Plating Thickness | 0.03µm-0.05µm |
| Weight | 10g |




















Reviews
There are no reviews yet.