Item No: OL1YAPS7O
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Plating |
|---|---|
| Style | IG Style |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Plating Color | 18K Gold |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Necklace |
| Pendant Material | 304 Stainless Steel |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Gold Plating Thickness | 0.03µm-0.05µm |
| Weight | 11g |











![[H380] Responsive Necklace / Steel Color](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-661ea6f7fdbbeb2835cc674501a0c6d3-300x300.webp)
![[H87] Gold Necklace](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-fb444b88b9acdcde5c0cfe690727809d-300x300.webp)





Reviews
There are no reviews yet.