Item No: OL1LFJ0GS
| Craft | Waterproof Non Tarnish |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Ring Size | Adjustable |
| Plating Color | 18K Gold |
| Classification | Open Ring |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Event & Party Supplies | Rings |
| Gold Plating Thickness | 0.03µm-0.05µm |
| Weight | 9g |

















Reviews
There are no reviews yet.