Item No: OLSDTNU9
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Plating |
|---|---|
| Style | Classic Style |
| Gender | Women'S |
| Season | All Seasons |
| Pattern | Solid Color |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Type | Cuban Link Chain Curb Chain |
| Plating Color | 18K Gold |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Bracelets |
| Pendant Material | 304 Stainless Steel |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Gold Plating Thickness | 0.03µm-0.05µm |
| Weight | 22g |











![[Sle222] Double-Layer Rigid Color](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-0ad1ac4499125a863fb841bcf5886207-300x300.webp)
![[Sle222] Double-Layer / Steel Color](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-091c5414bf8eaa96292b857d661a6b66-300x300.webp)
![[Sle219] Double / Gold](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-ab769a5499fb738e7dcf297e99877782-300x300.webp)





Reviews
There are no reviews yet.