Item No: OLQMCL1Q
| Color | Gold |
|---|---|
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Plating |
| Style | Casual, Novelty |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Solid Color |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily, Party, Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Type | coffee bean chain |
| Plating Color | 18K Gold |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Bracelets |
| Pendant Material | 304 Stainless Steel |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 7g |











Reviews
There are no reviews yet.