Item No: OLRE5I0Q
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Plating |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color |
| Material | 201 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Plating Color | 18K Gold |
| Chain Material | 201 Stainless Steel |
| Classification | Necklace |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Gold Plating Thickness | 0.03µm-0.05µm |
| Weight | 10g |















![Gold / 3mm*40+5cm[923G]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-4b7e9aead0bce1124f7bc8202dfa6315-300x300.webp)
![New Rose Gold / 3mm * 405cm [923G]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-8d273fd17127f90162a4e0f1465435a7-300x300.webp)
![Gold / 4.5mm*40+5cm[1264G]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-f8da7bde2ec2a5a6178d824b3d12fb8f-300x300.webp)
![Gold / 4.3mm*42cm[835G]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-d8e6f9da36c15af0956892910b72677f-300x300.webp)
![Gold / 6.5mm * 38cm [558g-38]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-6bb11360a6fbd6a67e5c1bbadf92a4bf-300x300.webp)
![Gold / 6.5mm*51cm[558G-50]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-2d4abfdf744b716b45cb257ba2fc1c54-300x300.webp)
![Gold / 6.5mm * 51cm [831G]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-559de2666cbf0306327114d7e2d1727a-300x300.webp)
![Gold / 6mm*35+7cm[1232G]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-27b61b58f8789fb0a88fd7ef1ac11cdd-300x300.webp)
![Gold / 6mm * 455cm [1012G]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-50ddb24de031364b2c7dcc9f309a009b-300x300.webp)
![Gold / 4.5mm*4.35+5cm[602G]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-cf3f5c1aeee8c3e37070c68fd40018c7-300x300.webp)





Reviews
There are no reviews yet.