Item No: OLGGNLI3
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Plating, Inlay |
|---|---|
| Style | IG Style, Simple Style |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color |
| Material | 201 Stainless Steel |
| Occasion | Wedding, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Plating Color | 18K Gold |
| Classification | Open Ring, Rings |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Gold Plating Thickness | 0.03µm-0.05µm |
| Weight | 6g |
| Size | Circumference(MM) |
| MN113-No. 9 | 59.8 |
| MN113-No. 8 | 57 |
| MN113-No. 7 | 55 |
| MI-B200363F | 55 |
| No. 6 | 52 |









































Reviews
There are no reviews yet.