Item No: OL1JF45XI
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Beaded, Plating |
|---|---|
| Style | Baroque Style, Commute |
| Gender | Women's |
| Pattern | Solid Color |
| Material | 201 Stainless Steel, Freshwater Pearl |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Plating Color | 18K Gold |
| Chain Material | 201 Stainless Steel |
| Classification | Sweater Chain, Necklace |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Gold Plating Thickness | 0.03µm-0.05µm |
| Weight | 20g |

















Reviews
There are no reviews yet.