Item No: OL1RKYJNL
| Color | Gold |
|---|---|
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Plating, Inlay |
| Style | Vintage Style |
| Gender | Women's |
| Pattern | Round |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Pair |
| Plating Color | 18K Gold |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Rhinestones |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Ear Needle Material | 316 Stainless Steel |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Gold Plating Thickness | 0.03µm-0.05µm |
| Weight | 9g |

























Reviews
There are no reviews yet.