Item No: OL7OOSBA
| Color | White, Gold |
|---|---|
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Asymmetrical, Plating, Inlay |
| Style | Vintage Style, Vacation, Commute |
| Gender | Women's |
| Pattern | Round |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Family Gathering, Travel, Festival |
| Quantity | 1 Piece |
| Plating Color | 18K Gold |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Bangle |
| Inlay Material | Plastic Beads, Zircon |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Gold Plating Thickness | 0.03µm-0.05µm |
| Weight | 24g |

















Reviews
There are no reviews yet.