Item No: OLREPPQ8
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Polishing, Plating, Inlay |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Gender | Women's |
| Pattern | Round |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Plating Color | 18K Gold |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Rhinestones |
| Pendant Material | 304 Stainless Steel, Rhinestone |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 5g |

















Reviews
There are no reviews yet.