Item No: OL9GR8MJ
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Plating |
|---|---|
| Style | Classic Style |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Round |
| Material | 201 Stainless Steel |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Plating Color | 18K Gold |
| Chain Material | 201 Stainless Steel |
| Classification | Bracelets |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Gold Plating Thickness | 0.03µm-0.05µm |
| Weight | 17g |



















Reviews
There are no reviews yet.