Item No: OL1JH5KZG
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Polishing, Plating |
|---|---|
| Style | Elegant |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Rose |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Plating Color | 18K Gold |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Pendant Necklace |
| Pendant Material | 304 Stainless Steel |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 5g |















Reviews
There are no reviews yet.