Item No: OLHY7I0F
| 6 | 51.8 |
|---|---|
| 7 | 54.5 |
| 8 | 56.5 |
| Color | Gold |
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Inlay |
| Style | Simple Style |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Rectangle |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | 6, 7, 8 |
| Plating Color | 18K Gold |
| Classification | Rings |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Gold Plating Thickness | 0.03µm-0.05µm |
| Weight | 3g |
| Size | Circumference(MM) |



















Reviews
There are no reviews yet.