Item No: OL1IHHT66
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Plating |
|---|---|
| Style | Casual, Simple Style |
| Gender | Women's |
| Pattern | Pentagram |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily, Street |
| Quantity | 1 Pair |
| Plating Color | 18K Gold |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Ear Studs |
| Pendant Material | 304 Stainless Steel |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 10g |

















Reviews
There are no reviews yet.