Item No: OLNH4SQN
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Plating, Inlay |
|---|---|
| Style | Retro |
| Gender | Women's |
| Pattern | Oval |
| Material | 304 Stainless Steel, natural stone |
| Occasion | Family Gathering, Daily, Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Plating Color | 18K Gold |
| Classification | Open Rings |
| Inlay Material | Natural Stone |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Gold Plating Thickness | 0.03µm-0.05µm |
| Weight | 6g |



















Reviews
There are no reviews yet.