Item No: OLB2JVR7
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Plating |
|---|---|
| Style | Commute |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Letter |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Holiday |
| Quantity | 1 Piece |
| Plating Color | 18K Gold |
| Classification | Rings |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 6g |



















Reviews
There are no reviews yet.