Item No: OL19KZLGC
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Pearl, Plating |
|---|---|
| Style | INS Style, Casual |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Irregular |
| Material | 304 Stainless Steel, Plastic |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Plating Color | 18K Gold |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Layered Necklaces |
| Pendant Material | Plastic |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Gold Plating Thickness | 0.03µm-0.05µm |
| Weight | 13g |

















Reviews
There are no reviews yet.