Item No: OL52RHAL
| Color | Gold, Silver |
|---|---|
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Plating |
| Style | Vintage Style, Simple Style |
| Gender | Women's |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Plating Color | 18K Gold |
| Classification | Earrings |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 10g |






















Reviews
There are no reviews yet.