Item No: OL6FUALZ
| Color | Gold, Silver |
|---|---|
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Irregular |
| Style | Simple Style |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Heart Shape |
| Festival | Valentine'S Day |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Holiday, Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | One Size |
| Plating Color | 18K Gold |
| Classification | Open Rings |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 8g |





























Reviews
There are no reviews yet.