Item No: OL155MTS9
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Plating |
|---|---|
| Style | Novelty, Commute |
| Gender | Women's |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Shopping |
| Quantity | 1 Pair |
| Plating Color | 18K Gold |
| Classification | Ear Studs |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Ear Needle Material | 316 Stainless Steel |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Gold Plating Thickness | 0.03µm-0.05µm |
| Weight | 8g |

















Reviews
There are no reviews yet.