Item No: OLN73RBJ
| Color | colour, Gold, Silver |
|---|---|
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Plating |
| Style | Elegant, Cute |
| Gender | Women's |
| Pattern | Heart Shape |
| Festival | Valentine'S Day, Mother'S Day |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Beach, Birthday, Date |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Type | cable chain |
| Plating Color | 18K Gold |
| Classification | Pendant Necklace |
| Pendant Material | 304 Stainless Steel |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 10g |












































Reviews
There are no reviews yet.