Item No: OL9RI60G
| Color | Gold |
|---|---|
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Plating, Inlay |
| Style | Retro, Classic Style |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric, Solid Color |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Plating Color | 18K Gold |
| Classification | Drop Earrings |
| Inlay Material | Artificial Rhinestones |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Gold Plating Thickness | 0.03µm-0.05µm |
| Weight | 14g |











![[Tsg394] Gray Diamond Earrings / Gold](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-2857cb470ade4255dfed01c4bcd5fd14-300x300.webp)





Reviews
There are no reviews yet.