Item No: OL19U8GD7
| Color | Gold |
|---|---|
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Polishing, Plating |
| Style | Elegant, Simple Style |
| Gender | Women's |
| Pattern | Geometric |
| Material | 304 Stainless Steel, Plastic |
| Occasion | Daily, Date |
| Quantity | 1 Piece |
| Plating Color | 18K Gold |
| Chain Material | 304 Stainless Steel |
| Classification | Necklace |
| Pendant Material | 304 Stainless Steel, Plastic |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Gold Plating Thickness | 0.03µm-0.05µm |
| Weight | 10g |















![[Tsh1073] Flat round Pearl / Gold](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-b484e6fa46413ab863df783f4be4a71e-300x300.webp)
![[Tsh1075] Square Pearl / Gold](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-f686a7395eb1a02146fa7ab36ff627bb-300x300.webp)
![[Tsh1072] Three-Dimensional Pearl / Gold](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-16b6dd67b76fc0943ce77de38e4d2988-300x300.webp)
![[Tsh1074] Oval Pearl / Gold](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-30a775c556de0ce2c4d5e7b68249fda7-300x300.webp)





Reviews
There are no reviews yet.